Prosinec 2009

Silvester! *den ve znamení chlastu apod.*

31. prosince 2009 v 19:53 dailies - ze dnů všedních; podivných i nejhorších
Mandoska se chce v prvé řadě omluvit ze to, že poslední týden zásadně neodpovídá na vzkazy na ICQ a v podstatě tam skoro není, také za nedopsané povídky a hlavně za svou dobrou náladu, jíž otravuje ostatní obyvatele planety Země, obzvláště ty, které miluje.

J-Perverz;01

24. prosince 2009 v 22:00 oneshots - když srdce stojí, mysl poroučí

Páry: Kamijo/Asagi; Kaya/Juka/Hizaki, Közi/Yu-Ki, Mana/Gackt, Yoshiki/všichni; Yu-Ki/Klaha, Közi/cukr *pochopíte*

Žánr: Upírská hororová komedie
Fandom: Neidentifikovatelná směs (Versailles; D; Yoshiki; Malice Mizer….)
Anotace: Neberte to, jako povídku, spíše soubor pokusů o komické povídky - ukázky ze života j-rockerů, závislých na krvi, sexu a na cukru.
Věnováno: Ludwigovi (protože tuto story pomohl svými poznámkami utvořit) a Shague (jelikož si přála něco vtipného na Vánoce)

Vánoční povídko Pro Sie-chan

24. prosince 2009 v 18:00 Vánoční Povídky
Páry: Satsuki/Ryo
Fandom: Rentrer en Soi
Anotace: Ahh Satsuki-sama *všichni milujeme Satsukiho a ten kdo ne, toho Mandoska rád umlátí lopatou* aneb Manda tak dlouho plánoval s ním něco napsat, až to spáchal.
Takže přeji hezké počtení této krátké povídky. Pohodlně se usaďte s teplým čajem či kafem k monitoru a klikněte na Celý článek. Taak… hodní *rebelantský smích*

Ayumi; 2008

24. prosince 2009 v 17:00 Vánoční Povídky
Andělské vlasy. Jejich nádech do stříbrna. Zelené oči a jeden svůdný pohled. Točící se hlava a tvrdé, vášnivé polibky. Tělo zaklesnuté do toho druhého. Slastný, opojný pocit v podbřišku. Smetanová chuť jahod na jazyku.

Slzy v Poušti Slov; 03

24. prosince 2009 v 16:00 Vánoční Povídky
Černovlásek se posadil a sáhnul po vlhkých ubrouscích, aby co nejdokonaleji očistil své spermatem potřísněné tělo. Trochu se otřásl, když si uvědomil, co provedl. Nabídl své tělo a nežádal po blonďákovi ani platbu, za tuto výpůjčku. Neuvěřitelné, jak jen klesl.

Vyprávěnky pro Jasmine; 02

24. prosince 2009 v 15:00 Vánoční Povídky
Hnědovlasý upír, pohodlně rozvalený na pohovce a uzurpující si pro sebe misku s hrozny, pobaveně sledoval zpod přimhouřených víček dění v obývacím pokoji. Vánoční stromeček poněkud nebezpečně uhnízděný u krbu vypadal, že co nejdříve chytne, Atsushi se tvářil, že co nejdříve vlítne nahoru a pozabíjí tam ty dvě hrdličky, Leviathan se bavil o něčem s Ninivem a Ryuzaki podobně jako on vypadal, že co nejdříve umře nudou.

Slzy v Poušti Slov; 02

24. prosince 2009 v 14:00 Vánoční Povídky
Jídelna byla již skoro prázdná, když se rozhodl konečně se jít najíst. Nevěděl, co ho k takovému chování vedlo, snad touha po samotě, nebo strach z lidí? Či snad to, že se nechtěl vrátit do stanu, který sdílel s tím plavovlasým zpěvákem?

Vyprávěnky pro Jasmine; 01

24. prosince 2009 v 13:00 Vánoční Povídky
V černém oblečená postava, sedící na zábradlí balkonu, si prohrábla do pasu dlouhé, temně modré vlasy a povzdechla si. Pozvedla tvář a jakoby zamyšleně pozorovala zataženou oblohu, ze které padaly vodopády sněhu a uchycovali se ve vlnkách jeho vlasů. Příjemně na tváři studili…Postava zaklonila hlavu a zavřela oči.

Slzy v Poušti Slov; 01

24. prosince 2009 v 12:00 Vánoční Povídky
Zelenožluté, smutné oči pozorovaly se zvláštní touhou pomalu plynoucí krajinu za sklem. Bylo brzké ráno, kolem šesté ranní, a zatímco jeho spolužačky, tísnící se na zadních sedadlech s velkými taškami, porovnávaly mezi sebou obsahy svých toaletních kufříků se stále ještě jasně viditelným rozespalým kukučem, on si s drobným úsměvem, za který by jej psycholožka jistě pochválila, prohlížel východ slunce.

Slza zmizelá za závojem přízraku; 11b

23. prosince 2009 v 12:05 Slza zmizelá za závojem Přízraku
Jako každé ráno vešel do pokoje své matky a políbil ji na čelo. Již spala. V jiných komnatách, než její právoplatný choť a jeho otec. Oba ho ignorovali, protože v upírské společnosti byl jen loutkou, kterou ovládali mnohem silnější - on a jeho matka. Pohladil ji po vlasech a dlouze se zadíval, na její tvář. Doufal - a přesto nechtěl - že ji dnes vidí naposledy.