Vyprávěnky pro Jasmine; 01

24. prosince 2009 v 13:00 |  Vánoční Povídky
V černém oblečená postava, sedící na zábradlí balkonu, si prohrábla do pasu dlouhé, temně modré vlasy a povzdechla si. Pozvedla tvář a jakoby zamyšleně pozorovala zataženou oblohu, ze které padaly vodopády sněhu a uchycovali se ve vlnkách jeho vlasů. Příjemně na tváři studili…Postava zaklonila hlavu a zavřela oči.

Zezadu se k ní potichu přikradl mladý démon a objal ho kolem pasu. Na sobě měl jen dlouhou černou noční košili, takže mu večerní chlad mrazivé noci a sníh pod bosými chodidly působily husí kůži. Vydechl a od jeho úst se vznesl obláček páry. "Jestli hned nepůjdeš dovnitř, tak..." vyhrožoval, ale nevěděl čím, "budu mít rýmu." Usmál se.
"Ty budeš mít rýmu i-když půjdu dovnitř…" zašeptal modrovlasý.,
"Ne," zakroutil hlavou. "Pokud mě včas zahřeješ, tak nebudu," stál si za svým a víc se na něj přitiskl.
Modrovlasý s povzdechem seskočil. "Já tě tak zahřeju…" zakroutil hlavou.
"... až nebudu mít rýmu," doplnil ho s uličnickým úsměvem démon a rozběhl se dovnitř. Bosý v černé košilce a s jeho lesknoucími se vlasy působil jako noční víla. Nádherné stvoření vznášející se ve vločkách sněhu.
Modrovlasý pobaveně zavrtěl hlavou a následoval ho. "Pozor ať nezakopneš!" zakřičel za ním. "Ty třeštidlo…" ze sálu se ozval tupý náraz. "Pozdě…"
Démon zasténal a zůstal sedět na zemi. Vlasy mu spadly do obličeje a rozlily se po jeho hrudi, takže trochu zakrývaly kůži odhalenou pro košilku na ramínka, kterou měl. Zato jeho dlouhé nohy se ukázaly téměř v celé své kráse, jak se jemná látka vyhrnula výš. Svým temným pohledem se díval na přicházejícího upíra.
Upír si znovu povzdechl a sklonil se k démonovi. Hřbetem dlaně ho pohladil po tváři. "Jako bych to neříkal…" pousmál se. Objal démona kolem pasu a přitáhl si ho k sobě. Pomohl mu vstát. "Jsi nádherný…" zašeptal mu do ucha.
"Jsem," kývl chlapec. "Řekl bych, že až neodolatelný..."
"Přímo k sežrání.." přikývl upír s tichým smíchem. "Neublížil sis, Sky?"
Přejel stehnem po mužově noze, když mu ukazoval své koleno. "Narazil jsem si tadyhle koleno," ukázal na svou štíhlou nožku. "Vidíš?"
Upír se k němu sklonil a začal jeho nádhernou nohu, kterou si rukou přidržoval, zasypávat polibky.
Démon se usmál. "Většinou se bolístky foukají a ne žužlají, LuLu," řekl jako dítě a přitáhl si upíra k polibku. Vpil se do jeho těmi svými a prsty jedné dlaně mu vpletl do vlasů, aby mohl jejich polibek ještě prohloubit. Obtočil kolem jeho pasu štíhlou nohu a přitáhl se k němu blíže. Samozřejmě, že přes jemnou látku košilky bylo vše cítit.
Upír si povzdechl. "Kolikrát ti mám říkat, abys mi neříkal LuLu."
"Kolikrát budeš chtít a já ti stejně budu říkat LuLu, LuLu," zazubil se neústupně.
Lilien přetočil panenky a prohrábl svými prsty démonovi různobarevné vlasy, místy spletené do jemných copánků. Znovu spojil jejich rty.
Chlapec zavřel oči a poddal se jeho polibku. Jednou rukou přejížděl bříšky prstů po jeho tváři a zdálo se, jakoby jemně vrněl.
"Neměli bychom Atsushiho provokovat," zašeptal upír po chvilce, kdy jeho milenci došel dech.
"A jak ho provokujeme?" zeptal se nevinně.
"Není zrovna třikrát nadšený z toho, že spolu spíme…"
"Ale my spolu nespíme," zakroutil chlapec hlavou a vypadal mírně zaraženě tímto označením jejich vztahu.. "My se milujeme."
"Samozřejmě," pousmál se slabě upír a políbil chlapce na nos.
Démon se stáhl a z jeho tváře se vytratil úsměv. Postavil se na zem oběma nohama a svěsil ruce podél těla. Nevěděl, zda by nebylo nejlepší odejít, protože upír nevypadal vůbec přesvědčivě.
"Miláčku," hlesl upír a přitiskl démonovo tělo co nejblíže ke svému. Položil mu dlaň na tvář a donutil ho podívat se do jeho očí. "Tak jsem to nemyslel. Promiň."
Sky se na něj nedůvěřivě podíval, ale nic neřekl.
"Sky.." zašeptal a políbil ho na krk.
"Miluješ mě?" dal mu prst před ústa, aby nemohl hned odpovědět. "Rozmysli si to a neodpovídej mi náhle... Pochopím, když řekneš, že ne. Chci pouze slyšet pravdu."
Lilien se usmál a daroval démonovi hluboký, vášnivý polibek. "Stačí ti tohle jako odpověď?"
"Nikdy mi to neřekneš, že?" hořce. "V tom případě spolu jen spíme..."
"Miluju," tiše.
Démon nevypadal, že se tím nechal přesvědčit - přece jen v něm byla stejná krev jako v Ninivem a Atsushim, některé povahové rysy musel mít alespoň s jedním z nich stejné. Přitiskl se na upíra a políbil ho. Prsty mu znovu vjel do vlasů a začal ho pomalu táhnout k posteli tím, že k ní sám couval.
Upír se od něj odtrhl. "Proč mi nevěříš?" zlomeně.
"Neodpověděl si tak hned," přivřel oči.
Upír si povzdechl.
Sky se posadil na postel a podíval se na něj. Nevěděl, co říct, ani udělat.
Upír k němu přešel a uchopil jeho dlaně do svých. "Víš, že se ohledně citů vždycky chovám jako blbec," zašeptal a přitiskl si démonovi dlaně ke rtům.
Chlapec kývl a přivřel oči.
Lilien se k němu přitiskl a nechal ho opřít si hlavu o jeho bříško. Prstíky se mu tak mohl probírat vlasy.
Démon objal upíra kolem pasu a přitiskl se na něj. Věděl, že i kdyby ho nemiloval, už neměl na výběr a musel být s ním. Miloval ho. Nemohl se ho vzdát, ani kdyby ho Lilien jen využíval a on to věděl. Ani kdyby ho týral nebo nenáviděl. Ne, musel být s ním, protože jinak by jeho život neměl žádný smysl - jinak by nežil. A tohle snad pochopil i Atsushi.
"Víš, že jsi mně už přerostl?" postěžoval si hraně upír.
"Pár centimetrů," pousmál se a byl si jistý, že Lilien jeho úsměv musí cítit i přes látku.
"O deset.."
"Tys mě měřil, že to víš tak přesně?" vzhlédl k němu.
"Musel jsem si na tebe koupit speciální metr," přikyvoval důležitě upír.
"Speciální?" rošťácky se usmál, "A co jsi s ním ještě měřil?"
"Nic," zazněla upírova jednoduchá odpověď. "Jen tebe," políbil ho cudně do vlasů. "Musím vyrůst…"
"Mě tvá výška vyhovuje," stáhl si ho na sebe, čímž ho donutil si sednou na jeho klín. "Co je malé, to je milé," poškádlil ho a vpil se do jeho rtů.
"Tos vyčetl kde?"
"Vidím to na tobě," provokoval ho dál.
"Když myslíš.." odmítal se s ním přít.
Sky povalil Liliena na záda, čímž ho položil na postel a lehl si na něj. "Vím to," řekl moudře a začal mu svými dlouhými prsty rozepínat knoflíčky od černé košile. Kochal se každou nově odhalenou kůží a přejížděl po ní dlouhými nehty. Nyní již nepřipomínal měsíční vílu, ale svůdnou a tajemnou čarodejnici.
Upír se jemně pousmál a svými dlaněmi ho hladil po bocích, čímž mu pomalu vyhrnoval nahoru přebytečnou košilku.
Sky se na něm uhnízdil a sevřel mezi stehny jeho pánev, aby se dostal do stabilnější polohy. Poté se trochu nadzvedl a polibky se přemisťoval po jeho bílé hrudi, na každou nově odhalenou část. Avšak košili nechával spíše nerozhalenou, než aby ji svlékal.
Zajel mu jednou dlaní pod košilku a začal ho hladit krouživými pohyby po zádech. Spíše ho tak masíroval. Druhou mu stále svlékal košilku a přejížděl po Skyovích nádherných nohách. Chladem svého těla zanechával na tom démonovu neviditelnou, ledovou stopu.
Chlapec se nadzvedl, pohybem připomínajícím kočkovitou šelmu, a oddálil od sebe zapínání upírovy košile tak, aby se odhalila celá jeho hruď. Skousl si ret a začal svými dlouhými nehty přejíždět po jeho kůži. Ukazováčkem a prostředníčkem se věnoval jeho bradavkám, třel je mezi nimi, avšak vždy jen okamžik, než se vydal dál. Přičemž sledoval výraz v upírově tváři.
Lilien přimhouřil oči a rychle chlapce svlékl. Převalil ho pod sebe a vklínil mu koleno mezi nohy. Potom začal démonovu kůži obšťastňovat polibky. Prsty se mu rozeběhly po Skyově těle.
Démon přimhouřil oči a našpulil hraně uraženě rty.
"Copak?"
"Hrál jsem si," odpověděl mu. Hrál si a bylo mu to odepřeno.
"Hmm.."¨protáhl upír a nadzvedl se, čímž se od něj oddálil. "Tak si hraj."
Sky si ho přitáhl zpět k sobě. "Budu si hrát jinak," lišácky se ušklíbl a vpil se vášnivě do jeho rtů. Probojoval si cestu až do jeho úst a svým jazykem je prozkoumával.
Lilien mu zajel prsty do vlasů a donutil ho tak zaklonit trošku hlavou. Jeho temně modré prameny vlasů se zamotávaly do těch Skyových.
Démon uchopil do dlaní látku Lilienovy košile a zatahal za ni, aby mu naznačil, že by si ji měl sundat. Přičemž obtočil nohy kolem jeho pasu a přitáhl si ho k sobě.
Upír se ušklíbl a za okamžik se kus nepotřebné, černé látky, válel po zemi. Svými dlaněmi ho hladil po stehnech nahoru až k pasu a odhaloval tak démonovu nádhernou kůži.
Chlapec konečky prstů masíroval jeho záda a sem tam se do nich zaryl nehty, jak si ho k sobě přitahoval. Po chvíli se jedna jeho ruka vydala k Lilienově rozkroku, aby mu rozepnula kalhoty a nebyl tak v ne-výhodě.
"Nedočkavče," kroutil upír pobaveně hlavou a rty se vpíjel do démonových úst.
"Nepatří mi věčnost jako tobě," rozmyslel se a nezačal rozepínat jeho kalhoty, ale místo toho pod ně vjel dlaní a začal ho dráždit. Však on bude také nedočkavý...
"Patří ti všechno co budeš chtít…" zašeptal mu do ouška Lilien a přemístil se polibky na chlapcův krk.
"Skutečně?" jeho otázka byla proložena tichým stenem. Zaklonil ještě o kousek hlavu víc dozadu, aby umožnil upírovi lepší přístup k jeho kůži.
"Ano… všechno co ti mohu dát…"
Chlapec se usmál a uklonil hlavu ke straně, jeho vlasy se zvedly po jeho krku a odkryly tak tepnu. "Také ti mohu něco dát," zašeptal a přejel svým dlouhým nehtem po svém krku.
Upír se usmál. "Později…" jeho ruka zabloudila k démonově klínu.
"Ber dokud nabízím," otočil se znovu na něj chlapec s úsměvem.
Lilien pokrčil rameny a zakousl se opatrně Skyovi do krku. Opatrně… nesmělo ho to bolet. Jakákoli slast nestála za jediný bolestivý sten z těch nádherných rtů.
Démon si skousl ret a prsty jedné ruky mu zaryl do zad.
Lilien obtočil prsty kolem Skyova penisu a začal ho zpracovávat v rychlém tempu. Démonova horká krev se mu hnala do úst.
Chlapec si ho k sobě silněji přitiskl a snažil se nesténat, skousával si spodní ret tak silně, že si byl jistý, že se z něj za chvíli spustí krev - prokousne si ho.
Lilien se od něj odtrhl a jazykem zahladil ranky po kousnutí. Začal ho líně líbat po rameni, zatímco si prsty pohrával s jeho bradavkami.
Sky si přitáhl jeho tvář k sobě, aby ho mohl políbit. Vpil se do jeho rtů.
Lilien prohloubil jejich polibek a začal se do jeho rtů dobývat jazykem. Zrychlil své pohyby i tlak na démonovo přirození.
Už to nevydržel a zasténal jeho jméno do jeho úst.
"Miláčku," zašeptal upír a přesunul se polibky na démonovu hruď.
"Chci tě," vycházel mu boky vstříc, co mu bylo dovoleno pro jeho pozici.
Lilien mu trochu nadzvedl pánev, připraven vyhovět jeho přání a začal ho dráždit jedním prstem.
Chlapec se vzrušeně pousmál a obě ruce přesunul na zapínání jeho kalhot, aby je z něj mohl, co nejrychleji sundat a v ničem jim nevadily.
Přidal druhý prst a druhou rukou pomáhal Skyovi v rozepínání a svlékání kalhot.
Přivřel oči a zaklonil hlavu, když do něj pronikl i třetí upírův prst. "Prosím," zašeptal potichu a stáhl mu kalhoty až ke kolenům.
Upír se nad jeho nedočkavostí jen pousmál a rychle do něj pronikl celou svou délkou.
Démon zalapal po dechu a přitiskl se na Lilienovo tělo.
Lilien ho vytáhl do sedu a hladil ho jednou dlaní po zádech. Tou druhou se stále věnoval Skyovu penisu a zároveň do něj tvrdě přirážel.
Obtočil mu ruce kolem krku a pevně se ho držel, jakoby se bál, že ho může ztratit. Zmohl se jen na to, aby sténal.
Upír zrychleně oddechoval v rytmu svých přírazů, které ještě co nejvíce uvolnil. Polibky prozatím pokrýval Skyovo rameno.
Chlapec potřeboval topit svou sílící slast, projevující se steny, v jeho ústech. Našel jeho rty a vpil se do nich, protože bez nich nemohl být. "Miluji tě," šeptal do jejich polibků.
"Já tebe taky…" pousmál se upír a přitiskl si Skyovo tělu co nejblíže k sobě, ale tak, aby mohl stále nerušeně pracovat rukou.
Démon se znovu a znovu vpíjel do jeho rtů - jemně ho kousal do spodního rtu nebo i do jazyka, avšak vše pouze náznakově. Ovšem stále víc okamžiků trávil tím, že do jeho úst sténal. Měl pevně zavřené oči a jeho tělo se jemně třáslo a svíjelo, pod Lilienovými doteky.
Upír tiše zasténal a přesunul jednu svou dlaň na Skyovi boky aby tak mohl chlapci pomáhat s nadzvedáváním a jejich pohyby tak mohly být rychlejší a ještě více hlubší, ač se zdálo, že to již nejde.
Skyovo tělo potřebovalo chladný povrch toho upírova, aby vášní neshořelo. Potřeboval chladit svou kůži o jeho, jinak by z toho pocitu, jenž prostupoval jeho tělo zešílel. Avšak počínající šílenství, rozkoš ho nutila, aby znovu a znovu dosedal na upírův penis v tempu, ve kterém se zrychloval jeho dech.
Lilien se mu znovu zakousl do hrdla, ale o poznání vášnivěji, než předtím.
Démon nahlas zasténal a jeho zběsile bušící srdce hnalo upírovi do úst jeho rozbouřenou, sladkou krev.
Upír se ani nesnažil jeho steny nijak krotit. V duchu již dávno viděl Atsushiho tvář a cítil nejednu facku, kterou ho pán domu jistě poctí. Teď mu to ale bylo ukradené.
Chlapec přerývaně dýchal, přesto se snažil vydržet, co nejdéle. Další a další příraz... dokud nebude tak vysoko v nebi, že bude muset padat k zemi.
Upír táhle zasténal a s posledním přírazem vyvrcholil do démonova těla.
Sky ho v okamžiku následoval.
Lilien se odtrhl od jeho hrdla a zaklonil hlavu přičemž se pokoušel najít ztracený dech.
Chlapec se vysíleně skoro zhroutil do jeho náruče a svým horkým dechem zahříval jeho rameno, o které měl opřenou hlavu.
Upír se pousmál a podepřel chlapcovo tělo svými pažemi. Opatrně ho nadzvedl a položil se s ním do peřin.
Démon se na něj přitiskl a jemně ho políbil na krk. "Atsushi mne zabije," poznamenal s úsměvem.
Upír zavrtěl hlavou. "Já mu to nedovolím. Obětuji se místo tebe."
"V tom případě zabije nás oba," schoulil se do jeho náruče. "Ale za to to stálo..." poznamenal potichu, ale perverzně.
Lilien se koutkem oka podíval na hodiny. "Měli bychom vstávat a jít dolů…"
"Potřebuji se umýt," řekl Sky a začal se zvedat.
"Jo to já taky." úšklebek.
"I když... mohlo by být zajímavé jít tam takhle," přejel po svém těle pohledem a začal se smát při představě, jak by se asi dole tvářili.
Zakroutil nevěřícně hlavou. "Po kom jenom tohle máš?"
Chlapec pokrčil rameny a vstal. Zamířil do koupelny. "Jdu nachystat vodu," oznámil. "A běda ti, zda se ke mně za chvilku nepřidáš,"
"Tomuhle se říká vyhrožování."
"Tak to jsem asi trochu sadista," kývl chlapec a zmizel ve dveřích.
Upír zavrtěl pobaveně hlavou a vstal, aby ho mohl následovat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama