Leden 2010

Wampire Knight; 02

9. ledna 2010 v 14:26
Anotace: heh, že jste rádi, že nám to tak hezky přibývá? já rozhodně - mám dnes nějakou bigg inspiraci xD asi to je tím, že mě ve psaní nikdo neruší xD
Tento dílek je věnován Ludwigovi a Ayumi

Sen pro vránu; 03b

7. ledna 2010 v 0:00 Sen pro Vránu
Vysoká postava s delšími černými vlasy šla ulicí a rozhlížela se okolo sebe. Na sobě měla dlouhý černý plášť, který jemně vál při její chůzi. V ruce podél těla držela cigaretu, která halila své okolí do kouře. Na ukazováčku téže paže se jí leskl stříbrný prsten s křížem, na kterém byla nabodnuta vrána.

Sen pro vránu; 03a

6. ledna 2010 v 23:00 Sen pro Vránu
Viky se posadil na židli a unaveně si odepínal z nohou boty, které ho posledních několik minut až nesnesitelně tlačily, takže téměř nedokázal stát ve výtahu.

Světlo hledej ve Tmě; 01

6. ledna 2010 v 22:00 Světlo hledej ve Tmě
"Iane!" třásla mladá žena s patnáctiletým chlapcem. "Iane, vstávej!"
Chlapec sebou trhnul a otevřel své oči, černé jako noc, jejichž tajemný půvab byl skryt za nánosem černé tužky a líčidel. Zívl si a vystoupil z černého, luxusního auta zahraniční značky. Přimhouřil oči, když jeho zrak ulpěl na bílé budově prestižní školy, na kterou se dostat znamenalo nejen notnou dávku inteligence, ale také ty správné známosti.

Utrpení; part 2

6. ledna 2010 v 21:00
Saki zaklonil hlavu a labužnicky vydechl kouř. Jeho bledá, odbarvená hlava se na okamžik zahalila do nepropustného oblaka dýmu. V temné, pochmurné atmosféře zapadlého, vykřičeného bordelu svit nedopalku spadajícího na podlahu bolel.

Mandoska-chan v Semeho mikince <3

6. ledna 2010 v 20:52 dailies - ze dnů všedních; podivných i nejhorších
Heyy Volám ze zapadlého městečka, připraven Vám ukázat po roce a něco svůj šílený obličej *smích*

Wampire Knight; 01

6. ledna 2010 v 20:00
Anotace: Věnováno YukiHitovi a Shague!

Slza zmizelá za závojem přízraku; 15b

6. ledna 2010 v 19:00 Slza zmizelá za závojem Přízraku
Vincent spokojeně seděl v kočáru a pozoroval sníh, co padal za oknem. Nechtěl takto trýznit koně, ale kdyby se snažil dostat do Atsushiho domu neskrytý, mohl by ho někdo vidět a jejich plán by ztroskotal v předvečer osudu. A to nikdo nechtěl. Avšak koní mu bylo líto. Povzdechl si a podíval se na osobu, co seděla proti němu.

Slza zmizelá za závojem přízraku; 15a

6. ledna 2010 v 18:00 Slza zmizelá za závojem Přízraku
Kenneth pozvedl lžíci a zabořil ji do husté polévky. Chvíli si jen tak bezradně hrál s kouskem zeleniny, co v ní plaval, požďuchoval ho z jednoho konce talíře na druhý a se svraštělým obličejem upřeným k zemi se snažil povečeřet. Moc se mu to nedařilo.

Světlo hledej ve Tmě; Prolog

6. ledna 2010 v 17:00 Světlo hledej ve Tmě
Anotace: pokračování povídky <<Spalující Bolest>>