SCH; Part Four

6. ledna 2010 v 4:00 |  Sephirothovi Děti
,Tak kde se flákáte?" Sephiroth nedbal na rudou modřinu pod okem, ani na vyvrtnutý kotník. Meč svíral pevně v rukou a stál oběma nohama pevně na zemi.

Zato Yazoo s Cloudem byli totálně hotoví. ,,My už nemůžeme..." zamumlal Yazoo, neboť Cloud se k takové formě slovního spojení "vzdáváme se" příliž neměl.
,,Jak nemůžete! Máme to 4:4! Přece to nenecháme!" odpověděl Sephiroth.
Yazoo s Cloudem se na sebe podívali. ,,Vzdáváme se!" vyjekl Cloud, táhnoucí svůj mega meč za sebou.
,,Už bude osum a my jsme unavení!" přidal se Yazoo.
,,Tak unavení?" Sephiroth se podle usmál. ,,Vždyť cvičíme teprv pět hodin v kuse!"
,,Cvičíme?" zeptali se Yazoo s Cloudem zároveň. Po tom co Sephiroth Cloudovi málem zlomil vaz, to jako neviné cvičení nebrali.
,,No dobře." Sephiroth odložil meč a kulhal ke sprchám. ,,Ale příště nebudu tak mírný!"
Yazoo s Cloudem si oddechli. Odevzdali zbraně a vydali se do sprch. Cloud si pod vodou mnul bouli na čele. ,,Hmm, není to zas tak špatný." prohodil k Yazoovi.
,,Rád bych věděl, jestli o tomhle ví i Aeris. S tímhle už přetahujeme večerku..." odpověděl Yazoo.
,,Aeris?" Cloud se poťouchle usmál. ,,Jasně že ví! Vždyť je jasný, kolikrát za den jsou se stříbrovlasým v jednom kabinetě!" Yazoa zasáhl proud ledové vody z Cloudovy sprchy.
,,Hej!" Hned mu to oplatil. ,,Stejně tak můžu říct, kolikrát denně jeho kabinet navštěvuje Genesis Rhapsodos..." Yazoo se skrčil před dalším útokem Cloudovy sprchy.
Cloud se bujaře tlemil. ,,Já to věděl! Sephiroth je buzna!"
Oba současně jednak uklouzli po mokré podlaze, a jednak se svalili smíchy na zem. Yazoo se obrátil na záda. ,,Tak tohle bylo krutý..." dodal po záchvatu smíchu.
,,Jo..." přitakal Cloud. ,,Jsme ale cvoci..." Úžasná mlha, zastiňující Yazoův mozek v nádherné euforii, se rozplynula a odhalila pečlivě ukryté vzpomínky. Yazoo je cvok... Yazoo sebou cukl a okamžitě se ocitl na nohou. Cloud pomalu vstal. ,,Co je ti? Stalo se něco?" zeptal se, při pohledu na bledého Yazoa.
Yazoo rychle zakroutil hlavou. ,,N-ne... nic." odpověděl a rychle si vzal ručník.
Problém byl, když oba přišli ke skříňkám. Cloud se podrbal na hlavě. ,,Kde máme oblečení?"
Yazoo taktéž zíral na místo, kam před chvíli hodili šaty. ,,Někdo nám ukradl naše šaty a dal sem tohle..." Yazoo popadl první hromádku. V rukou se mu rozvinulo krásné hedvábné kimono.
,,Co to má do háje znamenat?" rozčílil se Cloud. Otočil se na Yazoa. ,,Co to děláš?"
Yazoo se začal oblékat. ,,Oblíkám se! Přece nepudu ven jen tak!" odpověděl.
Cloud uznal, že oděv jako oděv a snažil se po Yazově příkladu nasoukat do kimona. ,,Yazoo?" ozval se po chvíli.
Yazzo si obul přiložené sandály, které nesnášel už od dětství. ,,Co?"
Cloud nechápavě zíral na části kimona. ,,Jak se to oblíká?"
,,Ukaž!" Yazoo před zmateným Cloudem poklekl a správně mu kimono zapl.
Horší to bylo se sandály, na které Cloud už vůbec nebyl zvyklí. ,,Nespletli jsme si náhodou sprchy a nešli na dívčí?"
,,Ta je tady jenom jedna a jedinej co tam chodí, je Aeris, jakožto jediná holka na škole!" odpověděl Yazoo, zatímco Clouda každou chvíli chytal a zabraňoval jeho pádům. ,,Sleduj mě- pata, špička!"
,,Chodíme jak ženský!" nadával Cloud. ,,Chci zpátky svoje boty!"
,,To bych na tvém místě nechtěl." Před nimi se objevil Sephiroth. ,,Po tom tréningu totiž lehce zapáchají..."
,,To vy jste nám vzal šaty!?" Cloud se na něj chtěl vrhnout, ale jeho nynější obuv mu to neumožnila. ,,Au..." dodal Cloud ze země.
Sephiroth mu pomohl vstát. ,,Klid, jenom jsem je hodil do pračky!" odpověděl. ,,Chtěl jsem, aby jste se u večeře cítili trochu pohodlněji..."
,,U večeře?" Yazoo se chtěl podívat na hodinky, ale ty nechal na stejném místě jako šaty. ,,Teď už bude dávno po večeři."
,,Jo a pochybuju, že bych se v tomhle odvážil večeřet před ostatníma!" dodal Cloud při pohledu na sebe.
Sephiroth se usmál. ,,Za to jak jste celou dobu dřeli, jsem vám nachystal večeři!"
,,Co?" vyjekli oba najednou.
,,No, vlastně to udělala Aeris, ale požádal jsem ji o to včera, u sebe v kabinetě!" dodal Sephiroth, postrkujíc je ke svému bytu (Sephi, jakožto učitel, má stálé bydliště ve škole).
Cloud a Yazoo sice protestovali, ale pohled na vlastnoručně Aeris uvařené a esteticky sezařené, vonící jídlo, jim nejen vyrazil dech a zbavil tak protestů, ale dokonce je přinutil sednou si na zem a zase jednou popadnout hůlky. Yazoo dostal opět za úkol naučit Clouda, jak se správně hůlky drží a že ta polévka opravdu nabrat nejde. Sephiroth se svého jídla skoro ani nedotkl. Celou dobu se zasněně díval po Cloudovi s Yazoem. ,,Tak co?" zeptal se, když oba skončili s takřka piraním útokem na dotyčnou stravu a odložili hůlky vedle prázdných talířů.
,,Vynikající!" Cloud nahlas grkl. ,,Eh, pardon..." dodal a dal si ruku na pusu.
,,To jsem rád." odpověděl Sephiroth. ,,To mi určitě pomůžete umýt nádobí!"
Yazoovi s Cloudem zatrnulo. Ovšem, přece jenom umyli nádobí a Cloud nakonec přiznal, že to hedvábí na kimonu není tak špatný.
Nakonec se všichni usadili u Sephirotha v obýváku. ,,Takže, jak jste spokojení s dnešním dnem?" zeptal se Sephiroth.
Oba současně zívli. ,,Jde to."
Sephiroth se zasmál a posadil se mezi ně. Yazoa probrala Sephirothova ruka, kolem jeho ramenou. Všiml si, že druhá ruku stejně tak objímá i Clouda. ,,Víte, Aeris mi povídala, že se vy dva nikdy nedáte dohromady. Ale já věřil, že se nakonec stejně usmíříte!" Sephiroth si je oba jemně přitáhl k sobě.
Yazoo sebou zacukal. ,,Ehm, je už pozdě, měli by jsme jít!" řekl a pokusil se vstát. Sephirothova ruka mu v tom ale bránila.
Yazoo se naklonil dobředu, vyklouzl ze Sephirothova sevření a zmateně zamířil ke dveřím. Sephiroth ho chytil za ruku. Unavený Cloud všechno udiveně sledoval. ,,Počkej Yazoo..."
Sephiroth ho stáhl zase zpátky. Yazoo viděl jenom jeho oči, cítil ruku okolo pasu a nezvyklí dotyk jeho rtů na tváři. prudce se nadechl. ,,Ne!!" Sephiroth ucukl, jak mu Yazoo zařval rovnou do ucha.
Yazoo se vysmekl a rozběhl se pryč. Vůbec mu nevadilo, že je bosí a v cizím kimonu, která nebylo zřejmě uspůsobeno ke zdrhání. Proběhl kolem sprch a zahučel do dveří s pokoji pro studenty. Potichu se vplížil do svého pokoje. Přešel kolem Kadajovi postele a opatrně vlezl do své. ,,Kdes byl?" ozval se Kadaj.
,,Měl jsem... tréning." odpověděl a zavrtal se pod peřinu.
,,Tréning? S kým?" zeptal se Kadaj.
,,S Cloudem a... se Sephirothem..." zašeptal Yazoo.
,,Se stříbrovlasým?"
Yazoo zapoměl, že Sephirothovi už nikdo dlouho neřekl pravým jménem. ,,Jo... spi už..." dodal a zavřel oči. Ve snech ho ale stejně pronásledoval Sephirothův dotyk, jeho rty a hedvábí, co měl stále na sobě.
***
Reno seděl za stolem a snažil se psát úkoly. Tomu ovšem nestále zabraňovaly jiné myšlenky, týkající se jednoho jistého člověka v Renově okolí. ,,Reno?"
Otočil se ke dveřím. ,,Yazoo? C-co tady děláš?" zakoktal nechápavě.
Yazoo vyčaroval rozpustilý úsměv. ,,Zapoměl sis u mě propisku." řekl a přišel až k Renovi. ,,Děláš úkoly?"
,,Jo..." Reno si povzdechl. ,,Ale teď vůbec nemám náladu... nemůžu se prostě soustředit."
Yazoo se k němu naklonil, vzal ho za ruku a stiskl ji. ,,Tak já ti pomůžu..."
Reno se zachvěl vzrušením. ,,Yazoo..." vydechl.
,,Reno? Reno!"
Reno otevřel oči a posadil se tak prudce, že se praštil o postel nad sebou. ,,Co?" zaúpěl rozespale.
,,Jdeme pozdě!" odpověděl, oblékající se Rude.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama