Sen pro Vránu; 01b

6. ledna 2010 v 6:00 |  Sen pro Vránu
Blonďatý muž seděl za stolem a pozoroval chlapce, který si právě svlékal kabát a boty v předsíni. Schválně nechal otevřené dveře aby ho mohl pozorovat. Mohl tak obdivovat jeho křivky, které se hodili k povolání, které měl. Podepřel si bradu rukou a čekal, než k němu chlapec přijde.

Ani ne osmnáctiletý chlapec se vydal na místo, kde byl jeho zákazník. Na sobě měl upnuté dříny, které ovšem byly ukončeny mírně zvonovými nohavicemi. Výše pak černé tilko, přes které si oblékl dlouhý svetr, co mu spadal pod ramena. Na krku měl kožený obojek. Vlasy sepnuté do volného drdolu. Obličej mu zdobili jemné stíny a řasenka, vypadal téměř přirozeně.
"Viki," oslovil ho s unaveným, přesto příjemným úsměvem. Dnes měl opravdu těžký den a šéf neměl příliš dobrou náladu. Ani se mu nedivil, že byl trochu nervózní. Čekala je velká zakázka, a tuto šanci nemohli promarnit!
"Ano?" měl jemný hlas. Došel až ke stolu a opřel se o něj. Tento muž byl jeden z mála zákazníků, co ho nechali tak volně chodit po svém bytě, ostatní mu ihned ukázali místo, kde chtějí, aby se jim oddal, a poté co nejrychleji musel odejít. Začal si vysvlékat svetr - nebylo tu tolik teplo, ale stejně to nakonec bude muset udělat.
Michael si povzdechl a stáhl si chlapce k sobě. "Hraj si se mnou," zašeptal.
Prostitut poslušně přikývl. Sedl si do jeho klínu. "Jak?" zeptal se raději, přesto již začal muži odepínat knoflíčky košile, a poté se polibky hned usídlil na kůži jeho ramen a krku. Zatím to byly jen doteky motýlích křídel, ale postupně se stávaly vášnivějšími. Jakmile mu rozepnul celou košili, začal prsty studovat a zároveň masírovat jeho hruď.
"Tak, jako vždycky," pousmál se blondýn. Ať kouše, škrábe, ať si s ním dělá cokoliv… "Nepůjdeme raději do ložnice?" napadlo ho poté. I-když… na této pohovce to ještě nedělali.
"Pokud si to přejete," odpověděl do jeho kůže, tohle rozhodování nebylo na něm.
Michael se začal zvedat, pomalu, aby měl chlapec čas sám se postavit na nohy a vyšel z pokoje. Očekával, že chlapec ho bude následovat. Jeho dům ale znal… nechal ho vejít do ložnice prvního a postavil se za něj. Na boky chlapci položil dlaně a rty se přisál k jeho krku.
Chlapec naklonil hlavu ke straně a mlčky přijímal jeho dotyk. Začal si rozepínat kalhoty, protože svému klientu se v téhle poloze nemohl věnovat. Džíny kolem něj byly tak těsné, že se samy nevydaly k zemi, když je rozepnul.
Ještě okamžik si užíval možnost dotýkat se prostitutovi kůže, než od něj trochu odstoupil a přešel k posteli na kterou se posadil. Čekal, než za ním chlapec přijde. Chtěl, aby si s ním hrál a tím mu ulevil od každodenních starostí. Nečekal, že když mu zavolá, tak přijde tak pozdě, kolem druhé ráno. V tuhle dobu vždy býval u dalších zákazníků a mobil měl vypnutý.
Posadil se mu znovu na klín a pokračovat tam, kde přestal - jen s ním rozdílem, že nyní prsty masíroval jeho záda a sem tam po nich přejel i svým ostrým dlouhým nehtem. Pohupoval se mírně v bocích a přitom neopomínal věnovat se jeho kůži ty a zuby.
Michael spokojeně přivřel oči a položil se do matrace. Chlapce si stáhl na sebe. Pro tento okamžik byl jen jeho - byl to přeci obchod, nic víc. On neměl čas na navazování vážnějších vztahů. Šlo jen o to, uvolnit se. A Viki ho znal natolik dobře, aby věděl, co potřebuje.
Polibky se vydal po kůži jeho hrudi, přičemž své ruce přesunul tak, aby se mohl podepírat. Kousal a přejížděl po jeho kůži zuby. Zastavil se na okamžik u bradavek a přejel po nich jazykem, avšak víc se jim nevěnovat. Jednou rukou ho začal škrábat na hrudi, avšak ne až do krve, jen náznakově. Směřoval níž k jeho rozkroku.
"Můžeš to i protáhnout," zašeptal. Nemuseli jít hned na věc, ale pokud to tak prostitutovi vyhovovalo… "Pokud tedy nespícháš."
Chlapec vzhlédl od jeho kůže a dal si prameny vlasů za ucho. Zakroutil hlavou. "Mám čas až do rána," řekl mu po pravdě a vrátil se ještě k jeho bradavkám. Pokud si přál víc péče, tak mu ji musí dát.
"Já jen do pěti," zamračil se Michael. Pak alou do práce.. jako by se z ní nevrátil před dvěma hodinami…
Prostitut mu na to nic neřekl. Přimhouřil oči a rty se mazlil s jeho bradavkami, přičemž prsty klouzal po jeho vypracovaném bříšku. Popravdě chlapec nechápal, proč někdo tak hezký, jako muž pod ním, musí mít prostituta. Byl si jist, že by ho chtěl každý, na rozdíl od zákazníků, které obstarával jindy. Sám se ho jistým způsobem rád dotýkal a bylo mu to příjemné.
Blonďák mu zabořil prstíky do vlasů a pohrával si s nimi. Jeho vlastní prameny byli rozprostřeny na polštáři a odráželi tlumené osvětlení tohoto pokoje - leskly se v něm. Michael zavřel oči a nechal se Vikim opečovávat. Jeho tělo působilo nádherně na temně modrém podkladu hedvábného povlečení.
Stále se mírně pohupoval v pánvi, což ještě podpořilo to, když se mu povedlo vzrušit mužovy bradavky. Únava byla tím nejhorším nepřítelem prostitutů, pokud chtěli dostat hodně zaplaceno. Unavený muž není schopen se v nich ukojit, a pak... žádné peníze! Proto se musel snažit být, co nejlepší. Znovu se vydal s polibky dolů k jeho rozkroku. Laskal jeho bříško a dlouho se s ním mazlil, než se přece jen dostal k lemu kalhot, které ovšem - zdálo se - nebyl ochoten rozepnout.
Michael se pousmál a nadzvedl se na loktech. Pro ten pohyb se napnuly veškeré jeho břišní svaly a ostře se vykreslili. Díval se na chlapce s touhou v očích.
Obkresloval jazykem na jeho kůži linii lemu jeho kalhot a dlaní přejížděl po jeho těle. Nyní již nemohl seděl v jeho klíně, takže mu seděl na stehnech a pomalu z nich sklouzával dolů z postele, avšak zatím to nebylo nijak intenzivní. Přejel Michaelovi po hrudi na rozkrok a zatlačil mu na vybouleninu v kalhotách rukou.
Ten přimhouřil oči a tiše zasténal. Svaly na bříšku se mu znovu stáhly, jak se jeho tělo na okamžik rozechvělo. Přesto se donutil posunout se hloub do obrovské postele a podložit si záda polštářem. Bylo to pohodlnější… snad pro oba.
Prostitut mu rozepnul kalhoty a rozhalil je, zatím je nestahoval. Jazykem se věnoval jeho pupíku, zajížděl do něj jazykem a cestou zpět vždy potáhl zuby za jeho pružnou kůži. Prsty jedné ruky mezitím přejížděl mezi zipem kalhot po spodním prádlem a tím ho jen něžně dráždil.
"Viki," zasténal Michael tiše a přitáhl si prostituta k sobě. Začal ho zbavovat černého tílka. Nechal na něm, jestli ho bude chtít líbat, nebo ne. On si na něm polibky rozhodně vynucovat nechtěl.
Světlovlasý stále dráždil jeho rozkrok, přičemž se ovšem naklonil až téměř tak, že ho políbil. Jejich rty byly jen nepatrně od sebe, zdálo se, že se každou chvíli spojí. A proto mezi nimi byla jakási milostná energie, mnohem víc vzrušující než skuteční polibek. Pocit zakázaného ovoce. Viky zavřel oči a nechal ze sebe svlékat tílko. Pomáhal Michaelovi, přesto se snažil nepřerušit svou činnost.
Michael po chvilce odhodil nepotřebný kousek oblečení do pokrývek vedle a přejel dlaní a chlapcově hrudníku a bříšku, jemně ho tak hladil, jak zkoumal tu tolik známou a přesto neznámou kůži. S drobným nakrčením čela přejel po chlapcových bocích, kde se začínaly vybarvovat nejnovější modřiny. Některé starší již zežloutly…
Mírně sykl, ale nebylo to téměř slyšet. Vytáhl se tak, aby znovu seděl na Michaelově rozkroku a začal se pohybovat v pánvi, třít se o něj. Prsty dráždil jeho bradavky, přičemž se skláněl k jeho krku a oušku, které pokrýval polibky, přičemž sem tam skousl i jeho lalůček. Cítil mezi svýma nohama jak jeho zákazníkovi roste vzrušený a byl spokojený, že svou práci umí dobře.
Michael mu položil dlaně na záda a začal ho po nich hladit. Velice jemně, jako by se bál, že mu tak ublíží. Tiše sténal pod chlapcovými pohyby v jeho klíně a dlaněmi si ho k sobě přitahoval. Poté však chlapce opatrně položil do měkkých přikrývek a sám se rty přesunul na jeho krk. Chtěl mu dát trochu něžnosti, když od jiných se chlapci nedostávalo.
Prostituta tolik nepřekvapilo, že ho položil na záda, na to byl skutečně zvyklý - pokud někdo nechtěl, aby mu to dělal sám, tak tahle poloha byla nejsnadnější a nejrychlejší - ale spíše to, že se o něj začal sám zajímat - líbat ho. Otevřel překvapeně oči a zalapal po dechu, v jeho polibcích byla již hodně dlouho nepoznaná něha. Nebral si ho pro ukojení vášně, ale zdálo se, že chce, aby to bylo příjemné i jemu. Michael byl o tolik jiný zákazník než ti ostatní.
Pohladil ho hřbetem dlaně po tváři a políbil ho na ni. "Můžu tě líbat?" zašeptal. Musel se zeptat, aby věděl, jestli to není nevhodné - na rty samozřejmě. Zatím se s jemnými polibky vrátil zpět na krk a zajel jazykem do prohlubiny chlapcovi klíční kosti. Zatím ho druhou dlaní hladil po bříšku, nebo tam kreslil různé obrazce.
Chlapec kývl. U Michaela bylo jisté, že zaplatí, vždyť byl jeho zákazníkem již dlouho a stálým zákazníkům se dovolovalo víc, než ostatním. Avšak ostatní si to brali bez ptaní. Nikdo nebyl tak slušný jako muž nad ním, pod kterým se Vikyho drobné tělo ztrácelo. Jistým způsobem ho chlapec nedokázal pochopit.
Michael se naklonil nad Chlapcovu tvář. "Pokud by se ti něco nelíbilo, tak řekni," zašeptal, než se svými rty otřel o ty Vikyho. Teprve potom se do nich vpil, avšak něžně a procítěně. Neokupoval je, spíš je jemně opečovával. Dlaní mu přejížděl po ramenou a bocích - dával přitom pozor na jeho zranění. Nechápal, jak někdo může takovému skvostu ublížit!
Světlovlasý nevěděl, jak na to má reagovat. Nechtěl pokračovat v dráždění jeho penisu, protože mu to k tak procítěným polibkům připadalo nepatřičné. Nezapojoval se ani do hry jejich rtů, protože si nebyl jistý jak. Jen si muže k sobě přitiskl, to nemohlo nic pokazit. Aspoň si to myslel.
Michael byl trochu zmatený, proč chlapec neodpovídá a tak se od něj lehce odtáhl. Polibky se vydal na chlapcovu hruď, škádlil jeho bradavky a hrál si s jeho tělem rty i prsty. Přejížděl po něm horkými dlaněmi se vší něhou, co v sobě měl a neměl ji komu dát. A přitom tolik chtěl. Když se dostal k chlapcovým bokům plných modřin, trochu se zarazil. Poté je začal jemně líbat jako by tak mohl pomoci od bolesti a zchladit je. Aby pod dotyky jeho rtů zanikly….
Chlapec se snažil být, co nejsilnější a myslel si, že ho nemůže nic donutit k pláči. Čím hrubší na něj byli, tím víc se zatvrdil, že jim neukáže slzy, zanechá si alespoň tuhle hrdost. Avšak teď - když se k němu jeho zákazník choval něžně a s péčí - měl v očích slzy. Nedovolil jim, aby šly dál, přesto je v nich měl. Dlaněmi co nejjemněji vjel do mužových vlasů a začal se jimi probíral, když on pečoval o jeho tělo. Zavřel oči, aby náhodou Michael nespatřil jeho slzy a skousl si spodní ret, když ho líbal na modřiny, aby si muž nemyslel, že mu ubližuje, kdyby syčel a sténal bolestí.
Přesunul se polibky na prostitutovo bříško a podbřišek, o který se občas otřel tváří. Stále chlapci nestahoval kalhoty - chtěl mu dát vše, co mohl. Aby se mu to alespoň jednou líbilo. Jednu dlaň propletl s tou chlapcovou a palcem ji začal hladit. V tom prostém doteku bylo tolik citu!
Tiše zasténal a nepatrně se vybídl jeho doteku. Instinktivně mu stiskl ruku a na tváři měl úsměv. Zapomínal na to, že tohle všechno dělá pro peníze. Spokojeně nohu otíral o prostěradlo, čímž se celý trochu pod ním svíjel, avšak jen nepatrně. Nepůsobilo to tak vykřičeně, jak by mohlo.
Muž ho stále líbal a nepatrně si ho těmi polibky a doteky přivlastňoval. "Můžu tě ještě políbit?" zeptal se chlapce rozechvěle. Neudělal by to bez jeho souhlasu, vskutku ne. Přejel chlapci od stehna, po celé noze až nahoru k bokům. Poté se vrátil zpět prsty k jeho nožce a svlékl z ní ponožku. Stále čekal na chlapcovu odpověď.
"Pokud chcete," souhlasil, bylo na něm poznat, že mu to nevadí. Přesto si ho k sobě nemohl přitáhnout a polibek mu sám darovat. Bylo to na zákazníkovi, ne na něm. I když ta otázka v něm vyvolala chvění, jistým způsobem ho neuvěřitelně vzrušovala. Nikdo se ho nikdy na nic neptal, zda je mu to příjemné a chce ještě.
Michael se k němu vytáhl a podepřel chlapci hlavu jednou z dlaní. Nejdříve zlíbal snad každý kousek chlapcovi kůže, než se dostal k jeho lákavým rtům. To, že byl Viky prostitut neznamenalo, že se k němu lidé nemají chvat jako ke člověku. Políbilo ho. Tentokrát byl polibek o kapku vášnivější, než předtím. Toužil po nějaké odezvě od chlapce, která by mu řekla, co si on přeje aby mu to mohl dát.
Prsty jedné ruky nechával stále v jeho vlasech, tu druhou přemístil tak, aby s ní mohl muže jemně šimrat na tváři. Nejistě mu začal polibky oplácet. Obtočil nohy kolem jeho boků, čímž si ho na sebe víc přitiskl. Bosým chodidlem mu jen tak mimochodem přejížděl po stehně v kalhotách.
Michael se do polibku usmál. To je ono! Trošku víc si k sobě chlapce přitiskl, aby ho hřál svým tělem. Začal mu svlékat kalhoty, všechno pomalu. Mazli se z každým kouskem odhalené pokožky. Jazykem přejel přes Vikyho ret a studoval reakci.
Chlapec zasténal a odvážil si ho přitáhnout k vášnivějšímu polibku. Trochu se nadzvedl, aby se muži lépe svlékaly jeho kalhoty. Šlo to snadně, protože přes jeho úzké boky to nebyl skoro žádný problém, když se kalhoty rozepnuly a po stehnech to šlo téměř samo. Zůstal pod ním zcela nahý, protože neměl spodní prádlo - na co také, když z něj tak rychle vždy mizelo. Nosil je jen pod občasné sukně.
Nenásilně vnikl mezi Vikyho rty jazykem a otřel se jím o ten jeho. Přitiskl si ho na sebe, ale dával pozor na jeho zranění. Sám si začal svlékat kalhoty, aby mohl cítit veškeré záhyby chlapcova těla. Přesto se s ním hned nechtěl vyspat. Chtěl se s ním mazlit…
Chlapec se o něj otíral jako mazlivá kočka. Nepřesouval ruce z jejich pozic, protože mu to tak bylo nepříjemnější. Chtěl se dotýkat mužovy tváře i se probírat jeho jemnými vlasy. Odpovídal mu na polibek tak, jak se domníval, že to bude Michaelovi vyhovovat. I když samotnému se to také hodně líbilo a nechtěl se jeho dokonalých rtů vzdát.
Michael vtlačil koleno chlapci mezi nohy a začal se jím o něj otírat. Ne… netoužil si ho vzít, protože nakonec skončí dole on - tak to měl rád. Dlaní zamířil do jeho rozkroku a nahradil jí nohu.
Viky se jeho doteku vybídl a natlačil se víc na jeho ruku. Zasténal do jejich polibku. Doufal, že tohle chování jeho zákazníkovi nebude vadit. Dlaní, kterou měl na jeho tváři, se přesunul prstem po linii krku a klíční kosti k bradavce, kterou začal dráždit, aby mu alespoň trochu oplatil veškerou péči - jenž vlastně nebyla na místě, když si uvědomí, že je jen prostitut.
Michael lehce zasténal, jak mu to bylo příjemné a obtočil kolem chlapcova penisu prsty. Stiskl ho a začal ho v pomalém tempu zpracovávat. Nepřestával ho líbat a do jejich polibku se vkradla vášeň. Nyní okupoval jeho rty, bral si je, škádlil je zuby…
Chlapec se zachvěl a chvíli snažil ovládat, aby mu nevycházel boky vstříc, avšak nakonec stejně začal s přírazy do jeho ruky se dožadovat větší pozornosti. Přerývaně se nadechl, když se od sebe na okamžik oddálily jejich rty, avšak poté se znovu nechal vtáhnout do polibku. Své drobné rtíky již měl naběhlé a rudé od neustálého mužova škádlení. Jeho tvář díky tomu byla překrásně kontrastní.
"Líbí?" pousmál se muž, než se přisál k jeho hrdlu. Zrychlil pohyby rukou, aby chlapci přinesl co největší slast, ale aby nevyvrcholil. Ne, dokud ho neucítí uvnitř sebe. Nechtěl si chlapce vzít. Tato poloha mu nevyhovovala a řekl by, že chlapec toho má plné zuby. Něžně mu přejel volnou dlaní po zadečku.
Kývl, protože si nedokázal přestavit, jak to vyslovuje nahlas. Společně se sténáním by to znělo opravdu nevhodně a vulgárně. Tím způsobem, který byl nejodpornější na prostitutkách. Byla by v tom cítit prodejná lacinost. Opřel se do jeho doteku a zasténal. Bylo to něco zcela jiného, než zažíval posledních několik let.
"Jsi nádherný," zašeptal mu do ouška, které následně lehce skousl a políbil. Poté se rty vrátil na chlapcův podbřišek a mířil stále níž.
Neviděl smysl v tom, že by mu odporoval. Nebyl nádherný, nikdy se nikomu nezdál ani hezký. Byl příliš zženštilý na to, aby si mohl najít přátele. Jeho odbarvené vlasy s hnědým pruhem v dlouhé ofině nebyly moc jemné, protože je často barvil a tělo se zdálo nijaké, nedaly se na jeho těle obkreslovat svaly ani ho nebylo za co pořádně chytit. Jen ty vystouplejší kosti potáhlé světlou kůží, jeho čas nepatřil slunečným dnům.
Michael mu věnoval několik dalších procítěných polibků, než se sám začal pokládat na záda a chlapce si stahoval na sebe. Opřel si ho o hruď a hladil ho po jemné kůži chlapcových zad. "Viky?" zašeptal mu do ouška, nohy mu obtočil kolem pasu. "Vezmi si mě, prosím."
Chlapec se pousmál, mírně mu zacukaly koutky jeho drobných rtíků a políbil muže na tvář. Ještě kousek se sklonil, aby mu mohl také šeptat do ouška - byla to ta nejpříjemnější konverzace v tuhle chvíli. Nenarušovala tolik intimnosti jako skutečný hlas. "Bez lubrikantu?" zeptal se ho, kdyby to mělo být s ním, tak by si buď musel vzít ten, co má u sebe, nebo by mu Michael nějaký měl dát. Pohladil ho rukou po stehnu a sjel až na pevné hýždě. Otřel se o něj svým vzrušeným rozkrokem, a poté v mužově bezprostřední blízkosti čekal na odpověď.
Michael trochu nakrčil nosík, ale.. přeci jen chtěl být zítra schopný se posadit.. ta pitomá firemní večeře. Bude obklopen samými snoby, kteří si ho ještě budou dobírat, že nemá doprovod. Ježiši to mu ještě scházelo! Natáhl se ke stolku a ze šuplíku vytáhl podlouhlou tubu gelu.
Chlapec ji zval do prstů a kývnutím poděkoval, i když pro něj to nebylo tak důležité, zda si ho předtím připraví. Otevřel lahvičku a trochu gelu si vytlačil na prsty, zatím ho tam neměl moc. Zamířil mezi mužovy nohy dlaní a přejel mu po něm, aby ho také navlhčil. Párkrát po něm přejel, aby v něm oživil ztopořenou krásu. Poté se znovu vrátil, aby si na prsty mohl nanést podstatně víc lubrikantu. Přejel prsty přes jeho anální otvor a začal se opatrně tlačit dovnitř. Klekl si mezi jeho nohy, aby byl dost stabilní, poté zapojil i druhou ruku, která obstarávala mužův úd.
Michael Vikymu prohrábl vlasy a zvrátil hlavu dozadu. Druhou dlaní sevřel pokrývku a pokusil se co nejvíce uvolnit. Teď už bylo vše na chlapci.
Začal se v něm pohybovat prstem, kterým do něj pronikl a snažil se co nejvíce otupit jeho svěrací svalstvo, aby nekladlo odpor a muže to nebolelo. Přidal druhý prst a začal si ho roztahovat ve stejném tempu, jakým se staral o jeho penis druhou rukou. Sklonil se mezi jeho nohy a začal jemně kousat jeho vnitřní stranu stehen, aby trochu odvedl pozornost, pokud by bylo počínání jeho prstů nepříjemné.
"Viky…" prošlo nedočkavě přes Michaelovi rty, mazlivě, s něhou, ale také s obrovskou touhou. To jméno se muži neuvěřitelně líbilo, přestože neznal prostitutovo pravé. Snad je ani nepotřeboval vědět. Nadzvedl hlavu, aby se mohl podívat na chlapce a pánví přirazil proti jeho prstům.
Chlapec ho ještě chvíli dráždil prsty, než je vyndal a znovu se přesunul nad něj. Přejel si po svém penisu, i když ho měl stále ztopořený a navedl ho k Michaelově otvoru. Přesunul se zcela nad muže a nechal ho, aby kolem něj obtočil nohy. Poté do něj pronikl, najednou na celou svou délku přesně tak, aby Michael zalapal po dechu.
Ten jemně zasténal, avšak ne příliš hlasitě a přitiskl se k chlapci. Dával pozor na modřiny, které pokrývali chlapcovu kůži a položil mu obě dlaně na záda. Později jednou zabloudil do Vikyho vlasů a přitáhl si ho do skoro-polibku. Zastavil se s ním těsně nad rty a nechal na chlapci rozhodnutí, zda-li ho políbí, či ne.
Viky propojil jejich rty, co jiného také v této situaci mohl dělat a začal s táhlými přírazy. Snažil se být co nejlepší. Byl to obchod a pokud jeden z partnerů vyjde vstříc, tak i ten druhý je na něj zákonitě milejší.
Michael mu tiše sténal do rtů, snad se jich odmítal vzdát. Natolik byli sladké, že ho sváděli a vzrušovali, jako celé Vikyho tělo. Vlastně… na Vikym ho fascinovalo všechno. Přesto, jak se chlapec podceňoval, jemu se zdál úžasný. Křivky jeho těla, samotné pohyby… ta hebkost kůže…
Do ruky uchopil mužův penis a pevně se o něj začal starat, aby muž vyvrcholil, co nejdříve, protože on sám byl již na pokraji. Tolik se o něj předtím zajímal, že teď mu skutečně stačilo jen málo. Nechal ho, aby pronikl svým jazykem do jeho úst a plně se mu v polibku oddával.
Přitahoval si ho co nejblíže k sobě, k hrudníku, který se mu rychle vzdouval, jak chytal dech a jazykem plenil chlapcova ústa. Veškerá touha mu začala z těla směřovat do klína, aby mohla brzy vytrysknout. Netrvalo dlouho a starší z nich vyvrcholil.
Chlapec ho v příštím okamžiku následoval. Tohle by si nikdy u jiných zákazníků nemohl dovolit, vlastně oni ho nenechávali ani být seme. Chvíli v něm ještě zůstal, než se vytáhl ven. Sklonil se k němu. Přestože byl unavený, začal ho líbat na krk a tvář, dokud ještě nebyl vzpamatovaný z orgasmu, aby mu to tak ještě chvíli zpříjemnil.
Michael otevřel oči a příjemně se na něj usmál. Bylo to skvělé, ostatně jako vždycky. I to byl jeden z důvodů, proč s ním spí již bezmála dva roky. Spí.. spíš využívá jeho služeb. Přitáhl si ho k sobě do náruče a nechal ho tak položit se na jeho hruď. "Zůstaneš tu?" zašeptal unaveně. Nechtěl tu být ty dvě hodiny, co mu zbývali do vstávání, sám.
"Pokud si to přejete," odpověděl neurčitě. "Nikam nespěchám," připomněl mu poté, že skutečně může zůstat. Bylo tu rozhodně příjemněji než v jeho pokoji. Teplo a měkká postel, byl na těle, které také nepůsobilo nijak nechutně... neměl důvod protestovat proti dalšímu pobytu zde. "Na jak dlouho?"
"Jak dlouho chceš, ale v pět musím vstávat," krátké, nespokojené zasténání. "I-když rozhodně ti nedoporučuji zůstávat tu do půlnoci, protože to se vrátím a budu neuvěřitelně otrávenej."
Prostitut si dovolil se zasmát, poté kývl, že tu zůstane, ale jak dlouho neřekl. Jeho tvář se úsměvem a právě prožitým orgasmem rozzářila. Jemně, čerstvě zpocené vlasy mu spadaly do obličeje v pramenech, jak se dostaly ze sponky, kterou měl ve vlasech, aby mu držela drdol.
"Pche.. ty bys byl taky, kdybys musel nejméně čtyři hodiny sedět na židli, usmívat se a dělat velice společenského tvora," naklonil se, jako by spiklenecky ke chlapcově oušku. "Dokonce i koukání do zdi je zábavnější než večeře se šéfem."
"Věřím tomu, proto jsem svým zaměstnavatelem sám," popravdě to pro prostitutku bylo velice nebezpečné, když neměla nad sebou žádného "patrona". Kdokoliv ji mohl zabít a nikdo se po ní nebude shánět, nebo ji zmlátí konkurenční pasák.
"Připadáš si sám sobě nudný?" zeptal se Michael se zájmem. Neměl by se tolik podceňovat…
"Když se koukám do zdi, tak ano..." znovu se zasmál.
"Můžeš tam, jít se mnou," nabídl mu. "Pak uvidíš CO je to nuda…."
"Ne, děkuji," zakroutil hlavou a ušklíbl se. "Myslím, že bych asi nevypadal jako počestná partnerka, která by vás mohla doprovázet." Možná leda by vypadal jako jeho malá sestra, které ještě nenarostly prsa vůbec se neumí chovat.
"Škoda," povzdechl si. "Třeba bych se tam nenudil," zašeptal a políbil chlapce na tvář. "Ale rozhodně by ti koktejlky slušely."
Chlapec se na něj s úsměvem podíval. Začal o tom přemýšlet, ale neměl dost odvahy na to, aby takhle riskoval - jak za sebe, tak za svého stálého zákazníka. "Ani nemám šaty, které bych si mohl obléknout," skutečně měl jen několik málo krátkých sukní, jinak nic. A navíc - v dlouhých večerních šatech by přece jen bylo poznat, že mezi nohama má něco, co ženy nemívají.
"Tak pojď v riflích a košili, alespoň tam nebudu za jediného vyděděnce," zašeptal do ouška, poté si s ním začal pohrávat rty a zuby.
"Tak to už bych partnerka nebyl vůbec," netušil, v čem přesně Michael pracuje, ale byl si jistý, že většina šéfů by homosexuální doprovod u svého zaměstnance nesnesla. Nebylo to tak růžové, jak se to mnohdy líčilo.
Michael se tiše rozesmál. "Šéf to ví," zašeptal. "A většině těch snobů mě ignoruje…" toužil ho přesvědčit, aby šel s ním. Byl tak nádherný…
"Nemyslím si, že by to bylo vhodné..." zakroutil hlavou. "A nemám nic vhodného na sebe." Už dlouho si nepral oblečení, počítal s tím, že to stihne dneska, ale pak mu Michael zavolal a bylo po plánech. Je lepší peníze dostávat, než je utrácet za prádelnu.
"Pokud bys šel…" políbil ho Michael na spánek. "Něco bych sehnal…" pokrýval jeho tvář polibky.
"Pokud si to tedy přejete," souhlasil a zavřel oči. Rukou bezděky začal přejíždět po jeho boku. Bylo mu hloupé se ptát, kolik za to dostane zaplaceného. Věděl, že Michael mu jisté nějakou částku nabídne, je mu jasné, že je jen prostitut a za všechny jeho služby se musí platit.
"Děkuju," zavrněl a nahmatal hedvábím povlečenou pokrývku, kterou je oba zakryl. Chlapce si však přitáhl k sobě. "Na ty modřiny…" hlesl. "Asi nepomůže led, co?"
Viky zakroutil hlavou, ale nic víc mu na to neřekl. Moc dobře viděl jeho reakce, když se jich dotýkal na to, aby řekl, že nebolí. Takže musel mlčet, protože nechtěl, aby ho litoval. Michael vypadal, že k tomu nemá daleko. I přestože byl tak blízko u muže, byl rád, že je přikryl, protože mu začínala být zima.
Ještě chlapce něžně uchopil, aby, než se pokusí usnout, mu mohl nabídnout ten luxus a podložit mu hlavu polštářem a přesunul ho víš, hlouběji do obrovského, luxusního "letiště". Potom ho zabalil do přikrývek a přitiskl k sobě.
Prostitut se uvelebil, přestože byl nesvůj. Tohle v jeho práci ani nemohlo být na denním pořádku a on nevěděl, jak se chovat. Přivřel oči a zašeptal k muži. "Krásné sny," téměř to nebylo slyšet, protože se mu při tom hlas mírně třásl, jak byl nejistý, zda může být až tak přátelský.
"A pozor na blechy," zašeptal Michael pobaveně. Nevěděl, zda prostitut zná to: Dobrou noc, ať tě blechy štípou celou noc. Jemu to říkala matka.
Viky se roztomile usmál a zavřel oči. Když spal, vypadal jako anděl. Nevinný a krásný, přestože on by to o sobě nikdy neřekl.
_-_-_
Iwai se probudil těsně před šestou hodinnou ranní. Venku byla ještě tma a vypadalo to, že bude pršet. Otřásl se, neboť v jeho pokoji potom bude tak nechutná zima! Rychle vstal, když by se ještě rád hřál v postýlce, a začal se oblékat.
Ze spodního patra se neozývaly žádné zvuky kromě televize, v které běžely ranní zprávy. Avšak ta zase nebyla tolik nahlas, aby ho mohla probudit. Tohle ráno začínalo až nebezpečně poklidně. Před bouřkou vždy bývá největší ticho. Celý den již od začátku působil pochmurně.
Rozčesal si vlasy a na záda si vzal aktovku. Těch několik schodů dolů zvládl hravě, avšak neměl z toho pohybu, který ho zahříval, vůbec žádnou radost. Položil batoh na židli a zamířil do koupelny. Musel se trošku umýt!
Otec seděl u kuchyňského stolu a snídal, přičemž pozoroval televizi v obývacím pokoji. Byl zaujatý zprávami a tentokrát to nevypadalo, že by si vůbec svého syna všiml. Spokojeně jedl vajíčka s chlebem, která i přes neupravenost jejich kuchyně, vypadala chutně. Určitě si je vařil sám - pokaždé dělá snídani on. Manželku se ani nepokouší vzbudit.
Chlapec se rychle opláchl a vyčistil si zuby zbytkem pasty, co tam byla. Od doby, co bratr odešel, nikdo se nestaral o to, co v tomto domě chybělo. Nikdo to nekupoval. Iwai si povzdechl a zhasnul světlo, když odcházel. Rozhlédl se po kuchyni.
Otec ho ignoroval. Dál si jedl svá míchaná vajíčka a přikusoval k nim chleba. V televizi zrovna bylo něco o dalším několikrát usvědčeném dealerovi drog, který zemřel na střelnou ránu do hlavy. Reportérka snila o nějakém mstiteli, i přestože bylo jasné, že někdo je pro všechny příliš krvelačná a silná konkurence.
Iwai se zhluboka nadechl a pevně se chytil desky stolu, "Já…" snažil se upoutat otcovu pozornost. "Chci se přestěhovat k Mikimu," zašeptal.
Jeho otec zpozorněl. Ovladačem vypnul zprávy a otočil se na svého syna. Podíval se mu tvrdě do očí a počkal, zda to zopakuje. Slyšel to velice dobře, ale chtěl vědět, zda se mu to Iwai odváží říct do očí. Přísně k sobě přivřel rty a polkl sousto, které měl v ústech.
Iwai sklopil pohled. Možná to nebyl zas tak dobrý nápad, říct to otci. Začal se bát.
"No jen to zapakuj," řekl svým tvrdým agresivním hlasem. Když byl Iwai malý a Michael ještě neprojevoval žádné ze svých sklonů k mužům, tak na ně oba mluvil jinak. Miloval je, protože byli nádherní synové, avšak pak... se vše začalo hroutit. Tehdy ani jeho žena nepila. "Pokud něco chceš, tak to musíš říct!"
"Chci… bydlet s bratrem," zašeptal tichoučce.
"Ano," odfrkl si. "A jsi tak naivní, že se domníváš, že to dovolím..." Nekompromisně zakroutil hlavou. "Nedovolím, aby z tebe byla stejná buzeranská svině jako z něho," už křičel. Stačilo tak málo a z jeho tvrdého tónu se stal řev hladového tygra, který v příštím okamžiku zaútočí. "A nebo ne!" napadlo ho. "Už jsi - necháš se tam u něj ojíždět nějakým zavšiveným prostitutem!"
Chlapec se roztřásl. Nesnášel, když takto mluvil o jeho starším bratrovi. "Jsem už skoro dospělý," zašeptal. Ach ano.. patnáct mu již bylo, ale k osmnácti to měl ještě jeden rok. Ale on tu už nemohl vydržet! NE!
"To, že jsi skoro dospělý tě opravňuje k tomu, abys takhle ponižoval celou rodinu? Hmm?" prudce se postavil, až židle, na které seděl, spadla s hlasitou ránou na zem. Nyní začínala ta pravá bouře, co přicházela každé ráno - nebo spíše pokaždé, když byl otec doma. Nebylo nic, co by se mu na jeho synovi líbilo. I přestože ho jako dítě tolik milovat - byl tak hodný a s tatínkem chodil všude.
Iwai sklopil hlavu a skousl si ret. Přijde trest a on to věděl. Ach.. měl jít s Mikim, když odcházel a ne tu naivně zůstávat. Udělal chybu… "Ale…" pokusil se odporovat. Nechápal, proč Michaela otec tolik nenávidí. Vždyť nic neudělal!
"Ale?!" odfrkl si výhružně. "Chceš ho obhajovat? Však proč ne, když chceš být stejná kurva jako on!"
"Miki není kurva!"
"Oh!" zle se usmál a přešel k chlapci. "Neměl bys jít do školy?" Téměř nikdy ho nemlátil před školou, ale dnes se k tomu již schylovalo. Skutečně ho nemohl po ránu rozzlobit horším tématem, než bylo tohle. Nenáviděl svého prvorozeného syna.
Iwai se podíval na hodiny. "Asi bych měl…" špitl.
"Padej!" ukázal mu dveře jako psovi. "A ještě jednou zmíníš tohle téma a..." nechal to nedokončené. Kdyby nebylo před školou, už dávno by ho mlátil. Avšak nejspíše si na to vzpomene večer. Až přijde domů z práce, bude to ta nejvhodnější doba ze sebe vybít vztek. Potrestat ho jen za ten nápad se přestěhovat k nějakému buzerantovi. Co by z něj jiného mohlo pak vyrůst?!
Iwai se naštval. Copak nemohl mluvit o bráškovi? Bylo mu deset, když odešel. "A co tak hrozného udělal?" zakřičel na otce. Veškerý vztek měl v ústech.
Světlovlasý muž se otočil a bez rozmyšlení ho uhodil, až spadl na židli od stolu. Mohl si přes ni klidně něco zlámat nebo si rozbít hlavu, ale to se naštěstí nestalo. "Stal se z něho posranej homouš, to ti nestačí?!" tohle byla jediná věc, kterou svému synovi mohl vyčítat. Když se to dozvěděl, zlomilo ho to. Ty dny jejich neustálých hádek nastartovaly veškeré peklo, které teď "rodina" prožívala.
Chlapec se chytil za hlavu, kterou narazil na židli. Bolelo ho to a v jeho očích byli slzy. "Ale to přeci.." snažil se něco namítnout.
"Přeci co?" pozvedl obočí a bylo vidět, že za každou odpověď ho čeká rána.
"To je teď už normální," dokončil šeptem svou myšlenku.
"Není to normální!" zakřičel a bylo na něm poznat, že se neovládá. Zvedl svého syna na nohy, aby ho znovu mohl poslat k zemi. Poté do něj začal kopat. Vůbec nebral ohledy na to, že by se mu něco mohlo stát. Bylo mu to ukradené. Lepší mrtvý syn, než aby ho stejně zostudil jako jeho bratr. "A ty mi nebudeš odporovat, jasný?!"
"Ale projevit svůj názor můžu!" už toho měl dost. Svého bratra miloval!
"Nemůžeš - dokud tu žiješ, tak o něm budeš mlčet," ještě jednou do něj kopl, tentokrát přímo do břicha. Pokud se chlapci nic nestane, tak to bude zázrak.
Iwai se chytil za břicho a zkroutil se do klubíčka. Slzy mu tekly po tvářích…. "Proto chci pryč…" lámaně.
Otec si odfrkl a přešel zpět ke stolu. Posadil se na židli, kterou si musel zvednout a jal se dojídat svou snídani. Už se o tom nehodlal bavit. Možná protože věděl, že ho ve skutečnosti nemá jak zastavit. I kdyby mu řekl, že ho už nikdy nechce vidět, tak chlapec by byl jen rád. Doma ho nic nedrželo. Tohle nebyl domov!
Iwai se pokusil postavit, ale bolest v břiše ho zastavila. Odplazil se ke kredenci a opřel se o něj zády, kolena si přitiskl k tělu, aby ulevil bříšku. Nepomáhalo to.
Muž si ho nevšímal, znovu zapnul televizi a pozoroval zprávy na jiném programu. Do práce měl jít za několik minut, to ještě si stihne něco poslechnout a hlavně dojí svou snídani.
Chlapec se pomalu zvedal, přestože ho celé tělo bolelo a natáhl se pro batoh s věcmi do školy. Musel odtud co nejrychleji vypadnout. Dusil se tu! Obul si boty a bundu a vyšel ven. Z oblohy padaly obrovské kapky vody….
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama