Prach ve Větru; 01b

24. února 2010 v 16:51 |  Prach ve Větru
Gackto měl zavřené oči a pouze sténal přes pootevřené ústa. Zbožňoval to, jak byl upír k němu pozorný. Měl několik milenců, avšak nikdo nebyl až takhle fascinován jeho tělem.

Prohýbal se pod jeho přírazy jako děvka a uvědomoval si to, avšak nedokázal se uklidnit. Prsty přejížděl po jeho zádech a někdy zamířil až na hýždě, do kterých se zarýval prsty. Snad chtěl zdolat jejich tvrdost.
Jazykem mu obtáhl linii čelisti a pak se vpil do místečka hned pod bradou. Jazykem kreslil po jeho pokožce malá vlhká kolečka. Kůži vcucoval do úst a jeho přírazy se stávali hlubšími, přesto neztráceli na tempu. Upír byl naprosto okouzlen.. pohlcen tou nádherou pod sebou.
Gackt si skousl spodní ret, aby utišil své steny, ale i tak plnily celou místnost. Zaklonil hlavu, aby to upírovi usnadnil, přičemž prsty stále zarýval do jeho kůže.
Poprvé zasténal a opřel si čelo o to Gacktovo. Spojil jejich rty a přesunul jednu dlaň že zpěvákových boků k jeho tváři.
Muž přesunul jednu svou ruku na pravou bradavku a začal ho dráždit, přičemž tou druhou si ho k sobě přitahoval.
Zrychlil tempo přírazů a zároveň je prohloubil - tak nejvíc, jak to šlo. Zuby kousal a tahal za Gacktův dolní ret. Tlumeně vzdychal v tempu přírazů.
Gackto věděl, že již to dlouho nevydrží. Mysl se mu zatmívala a on již nebyl schopen vnímat nic jiného, než tělo nad ním. Tak zatraceně úžasné tělo nad ním!
Upír mu dlaň nasměroval do klína a začal ho hladit. Polibky se přesunul k hrdlu a výklenku klíční kosti.
Stačilo jen několik správných doteků a Gackt se doslova svíjel ve vlně orgasmu. Splašeně dýchal a věděl, že se mu hned tak nepodaří uklidnit.
Upír ještě několikrát tvrdě přirazil, než se na něj zhroutil. Mezi jednotlivými nádechy a výdechy ho nepřestával líbat. Vyprostil jednu ruku ze sevření jejich těl a okusil tu mléčně zbarvenou tekutinu.
Gackt ho pozoroval z pod přivřených víček. Kdyby mezi nimi bylo víc než dlouholeté přátelství a sex, tak by mu zajisté teď vyznal lásku. Byl to přesně ten okamžik, kdy by si dokázali lásku.
Překulil se z něho a přetáhl přes ně přikrývku. "Doufej, že v pět vstanu, jinak ti tu zbude hromádka popela," zažertoval chraplavým hlasem a přitáhl si ho do náruče. "Už hřeješ."
Uvelebil se v ní. A unaveně vydechoval. "To by nebylo hezké probuzení, bych to musel uklízet," oplatil mu žert s úsměvem. A poté ho objal - nechtěl o něj přijít.
"Pokusím se vstát," zašeptal mu do ouška a vtiskl mu do něj polibek.+
"Asi si pořídím nějaké pořádné závěsy nebo nechám zazdít okno," přemýšlel na hlas. "Rád bych se vedle tebe jednou probudil," poznamenal jako by nic.
"Chceš vzbudit? Ranní ptáče dál doskáče…." Usmál se Iori.
"Pokud ranní ptáče chodí spát se slepicemi,"
"O slepicích mi ani nemluv…"
"Proč?" zvědavě.
"Vztahuje se k nim jedna rádoby zábavná scénka a vaření slepičího vývaru a tancování kankánu na stole bez oblečení.."
 


Komentáře

1 Kili Kili | 23. listopadu 2010 v 21:53 | Reagovat

Hej mrtě ty x) luxusně píšeš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama